Дитяча машинка на радіокеруванні з підсвіткою Enoze Чорний з Жовтогарячим

-18%
- Готово до відправки
- Код: 35762
1 823 ₴
1 498 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такій машині не страшні жодні перешкоди на дорозі, адже її великі колеса зі щільної гуми забезпечать м'яку та швидку їзду навіть найскладнішою трасою. Захопливі швидкості до 20 км/год дадуть змогу виконувати фантастичні трюки та перемагати в будь-яких перегонах. Міцна надійна конструкція корпусу забезпечить захист від пошкоджень, а спеціальна амортизаційна підвіска, що поглинає всі нерівності дороги, гарантує іграшці довгі роки життя й цікавих ігор разом із вашим малюком.
Особливості:
- Машинка має гумові шини
- Машинка працює від акумулятора, який разом із кабелем для його підзаряджання входить до набору
- Машинка виготовлена з міцного та легкого пластику
- Іграшка має підсвічування фар
- Амортизаційна конструкція підвіски іграшки
- До набору входить ілюстрована інструкція та викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 30 х 25 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 29,5 х 17,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 498 ₴







