Шкільний рюкзак для хлопчика Spider man Людина павук Синій

- Немає в наявності
- Код: 35766
641 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і місткий рюкзак створений спеціально для допитливих дослідників. Такий рюкзак буде не тільки зручним і модним аксесуаром, але й практичним, що ідеально підходить для повсякденних цікавих подорожей і дасть змогу помістити туди все необхідне.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Підходить для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
- Виконаний із міцної щільної тканини
- Рельєфна поверхня спинки
- Містке відділення з кишенею всередині
- Спереду зовні є додаткове відділення на блискавці
- Кишені-сіточки з боків
- Є ручка-тримач
- М'які ремінці, довжину яких можна регулювати
- Невеликі пластикові ніжки на днищі рюкзака
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Розміри рюкзака (ДхГхВ): 24 х 17 х 35 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 30 х 3 х 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 17 см |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 641 ₴

