Великий шкільний рюкзак для дівчинки Единоріг Рожевий

-24%
- Готово до відправки
- Код: 35769
862 ₴
659 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і функціональний шкільний рюкзак, який стане надійним супутником для дитини впродовж усього навчального року. Цей рюкзак поєднує в собі сучасний дизайн і практичність, що робить його ідеальним вибором для школярів! Рюкзак має просторі відділення, що легко вміщають підручники, зошити, пенал та інше необхідне шкільне приладдя.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Підходить для дітей молодшого шкільного віку
- Виконаний із міцної щільної тканини
- Рельєфна поверхня спинки
- Два місткі відділення
- Додаткові мінівідділення всередині
- Просторі кишені з боків
- Є ручка-тримач
- М'які ремінці, довжину яких можна регулювати
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розміри рюкзака (ДхГхВ): 28 х 16 х 47 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 659 ₴




