Дитячий рюкзак дівчинці для школи та подорожей Блакитний

-23%
- Готово до відправки
- Код: 35770
1 099 ₴
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак є не тільки стильним аксесуаром, але й функціональною річчю, яка активно використовуватиметься щодня, тому крім естетики потрібно звертати увагу і на зручність і якість виробу. Рюкзак має бути досить міцним і якісним, щоб довго слугувати, одночасно мати зручну організацію, щоб речі можна було розкласти по різних кишенях і просто подобатися дитині, адже яскравий трендовий дизайн заохочує її із задоволенням користуватися річчю.
Цей рюкзак є прекрасним поєднанням усіх цих характеристик, адже він виготовлений зі щільної тканини, має розгалужену систему внутрішніх і зовнішніх кишень і органайзерів для зручності дитини, а також її яскравий милий дизайн стане родзинкою будь-якого образу.
Особливості:
- Яскравий милий дизайн
- Рюкзак підходить для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
- Рюкзак має 2 відділення
- Довжина лямок регулюється
- Рюкзак має внутрішній органайзер для ручок і дрібниць
- Є петелька для чіпляння рюкзака на гачок
- Рюкзак має світловідбивні елементи
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Розміри рюкзака (ДхГхВ): 33 х 13 х 42 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 40 х 7 х 59 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 846 ₴

