Дитячий рюкзак для прогулянок і подорожей Тигрик Жовтий

-24%
- Готово до відправки
- Код: 35772
848 ₴
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий рюкзак невеликих розмірів стане справжнім компаньйоном у шкільні дні, на прогулянці або в подорожі. Попри компактні розміри, він здатний вмістити необхідні речі дитини. Зручні м'які ремінці можна регулювати за довжиною.
Особливості:
- Оригінальний дизайн аксесуара
- Клапан на блискавці
- Вирізняється кольоровим забарвленням
- М'які ремінці, довжину яких можна регулювати
- Всередині одне містке відділення
- Відкриті бічні кишені
- Є брелок на карабіні
- Спереду рюкзак прикрашений тематичним малюнком
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри рюкзака (ДхГхВ): 28 х 7 х 35 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 30 х 7 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 7 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 644 ₴


