Трансформер 2 в 1 Робот зі зброєю Звіробот Леопард 03 Leopard 24 см Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 35749
799 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо у світ фантастичних пригод разом із командою роботів-захисників! Ці дивовижні машини миттєво перетворюються з антропоморфних роботів на роботизованих тварин, і вони однаково грізні в обох своїх іпостасях!
Така іграшка стане чудовим подарунком кожній дитині, адже завдяки своєму міцному алюмінієвому корпусу роботам не страшні пошкодження й вони слугуватимуть малюкові довгі роки, а футуристичний дизайн і цікава конструкція іграшки не зможе не зацікавити.
Особливості:
- Іграшка має металопластикові елементи корпусу
- Робот має рухомі кінцівки, тому може приймати багато екшн-поз
- Трансформер може скластися в роботизовану тварину
- До робота додана зброя, яку він може тримати в руках
- До набору входить ілюстрована інструкція зі зміни конфігурацій робота
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри трансформера: 24 х 11 х 8 см
- Розмір леопарду: 22 х 11 х 11 см
- Матеріал: Метал, пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 10 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 799 ₴








