Електричний водний пістолет на акумуляторі Electric Water Gun Desert Eagle Сірий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35733
995 ₴
848 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте суперхіт цього літа! Водяний акумуляторний пістолет у вигляді пістолета Desert Eagle (Пустельний Орел). Пістолет може працювати в автоматичному та ручному режимі. Якщо в нього сіла батарейка — переведіть пістолет у ручний режим і грайте далі! Місткий барабан для води. Дальність пострілу до 10 метрів. Повного заряду батареї вистачає на 45 хвилин безперервної стрільби. Іграшка вирізняється високою якістю пластику та надійністю конструкції.
Особливості:
- Водна зброя із сучасним дизайном, у стилістиці пістолета Desert Eagle (Пустельний Орел).
- Має два режими роботи: автоматичний і ручний
- Працює від вбудованого акумулятора
- Місткий барабан для води
- Стрільба на дальні дистанції: має потужний діапазон стрільби з дистанцією до 10 метрів, що дає змогу вражати дальші цілі
- Водна зброя виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечують тривалу експлуатацію виробу
Комплектація:
- Пістолет (з вбудованим акумулятором)
- Барабан для води
- Прицел
- Глушник
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення пістолета: Акумулятор (входить до комплекту)
- Розміри пістолета: 41 х 12 х 31 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 8 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 310 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Довжина паковання | 260 мм |
| Ширина паковання | 80 мм |
| Висота паковання | 180 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 848 ₴








