Машинка Спецтехніка Пожежна машина на радіокеруванні з підсвіткою

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35720
670 ₴
581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава машинка на радіокеруванні дасть змогу відчути себе за кермом справжньої пожежної вантажівки, яка поспішає на допомогу людям, адже її реалістичний дизайн і чутливе керування роблять гру з нею максимально реалістичною. Також іграшка має гумове покриття коліс, тому їй не страшно навіть повне бездоріжжя.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як пожежна вантажівка з рухомими елементами кузова
- Машинка виготовлена в пропорції 1:16 до справжньої техніки
- Фари машинки підсвічуються під час руху вперед
- Іграшка має гумові шини для кращого зчеплення з дорогою
- Іграшка працює від акумулятора, який разом із дротом для його заряджання входить до набору
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розміри: 25 х 8 х 13 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 9 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 130 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 581 ₴








