Машинка Спецтехніка Автокран на радіокеруванні з підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35722
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава машинка на радіокеруванні дасть змогу відчути себе за кермом справжнього автокрана, адже його реалістичний дизайн і чутливе керування роблять гру з нею максимально реалістичною. Також іграшка має гумове покриття коліс, тому їй не страшно навіть повне бездоріжжя.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у вигляді автокрана з рухомими елементами
- Машинка виготовлена в пропорції 1:16 до справжньої техніки
- Фари машинки підсвічуються під час руху вперед
- Іграшка має гумові шини для кращого зчеплення з дорогою
- Іграшка працює від акумулятора, який разом із дротом для його заряджання входить до набору
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розміри: 25 х 8 х 13 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 9 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Кран |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Світловий сигнал | True |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 603 ₴


