Машинка Спецтехніка Екскаватор на радіокеруванні з підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35723
675 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні дасть змогу вам почуватися за кермом справжньої будівельної спецтехніки, адже його реалістичний дизайн і чутливе керування роблять гру максимально реалістичною. Також іграшка має гумове покриття коліс, тому їй не страшно навіть повне бездоріжжя.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як екскаватор із рухомим ковшем
- Машинка виготовлена в пропорції 1:22 до справжньої техніки
- Фари машинки підсвічуються
- Екскаватор має режим демонстрації рухів, який включається кнопкою на пульті
- Машинка має парогенератор, пляшечка для зручнішого наповнення якого входить до набору
- Іграшка має гумові шини для кращого зчеплення з дорогою
- Іграшка працює від акумулятора, який разом із дротом для його заряджання входить до набору
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:22
- Розміри: 24 х 10,5 х 10 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 13 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Масштаб моделі | 1:22 |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 675 ₴


