Великий інтерактивний трек паркінг 2 в 1 Космічна станція з електричним підіймачем і ефектами

-16%
- Готово до відправки
- Код: 35724
2 353 ₴
1 971 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Космічна станція — це іграшка, яка містить безліч деталей, утворюючи цілу багатофункціональну космічну станцію, що складається з 2 частин. Кожною частиною можна грати окремо або зібрати обидва треки в один великий. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами. Озвучений англійською мовою.
Особливості:
- Яскравий дизайн з космічної тематики
- 2 в 1: можна скласти 2 окремі треки або з'єднати їх разом
- До набору додається 6 машинок
- Частина треку з кермом має електричний підіймач, що входить за допомогою важеля
- Кермо відтворює сигнал машини, звуки різного транспорту та динамічні пісні англійською мовою
- Більша частина треку також має електричний підіймач, що працює від автоматичного блока
- Автоматичний блок має беззвучний режим, у якому працюватиме тільки трек і супроводжується відтворенням різних звуків дорожнього руху
- Трек містить- НЛО, яке також відтворює звуки та підсвічується
- Трек виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку: 88 х 36 х 33 см
- Елементи живлення керма: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення автоматичного блока: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення НЛО: Батарейки (входять до комплекту)
- Мова озвучування: Англійська
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 14,5 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 880 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 330 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Довжина упаковки | 880 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 971 ₴


