Дитяча машинка Швидка допомога на батарейках Авто Експерт Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 35727
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель Автомобіля швидкої допомоги, створена з увагою до найдрібніших деталей. Іграшка має якісні звукові та світлові ефекти, які зроблять гру ще цікавішою та реалістичнішою, а інерційний механізм стане приємним застосунком у грі.
Особливості:
- Модель опрацьована до найдрібніших деталей, що надає їй максимально реалістичного вигляду
- Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом
- Двері кабіни і задні двері відчиняються
- Гумові колеса з протекторним механізмом
- Яскраве підсвічування фар
- 4 кнопки на даху машинки активують звукові ефекти: тематичні фрази, пісні, звуки
- Виконана з якісного міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір машинки (ДхШхВ): 22 х 9 х 12 см
- Мова озвучування: Українська
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 12 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 559 ₴




