Шкільний рюкзак для хлопчика Капітан Америка

- Немає в наявності
- Код: 35681
704 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і місткий рюкзак-трансформер створений спеціально для допитливих дослідників. Такий рюкзак буде не тільки зручним і модним аксесуаром, але й практичним, що ідеально підходить для повсякденних цікавих подорожей і дасть змогу помістити туди все необхідне.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Містке відділення з кишенею всередині
- Спереду зовні є додаткове відділення на блискавці
- Зображення героя, виготовлене з приємного на дотик матеріалу
- Кишені-сіточки з боків
- Є ручка-тримач
- М'які ремінці, довжину яких можна регулювати
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розмір (ДхШхВ): 26 х 17 х 30 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 35 х 7 х 46 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 17 см |
| Персонажі | Месники |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
- Ціна: 704 ₴






