Гоночний автотрек на радіокеруванні з машинками Slot Racing

- Немає в наявності
- Код: 35700
1 214 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка призначена для хлопчиків, які захоплюються швидкістю й перегонами. Незвичайний автотрек із крутими поворотами здатний захопити дитину з перших хвилин, адже тут керування машинками здійснюється за допомогою спеціальних джойстиків. Легке натискання на курок і перегоновий автомобіль почне стрімко рухатися! Трек має легко складану конструкцію, тож майбутнім пілотам Формули-1 підготувати його до гри буде не складно. Перегоновий трек подарує хлопчикам неймовірні емоції й неабияк урізноманітнить дозвілля.
Особливості:
- Перегоновий трек із 2 машинками
- Керування машинками здійснюється за допомогою 2 джойстиків
- Легкозбірна конструкція
- Виготовлений із пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:64
- Розмір треку: 91 х 90 см
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 5 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 5 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 910 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 900 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 1 214 ₴





