Дитячий ігровий набір Турбота про вихованців Грумінг із собачкою й інструментами в рюкзаку Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 35702
480 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте справжній грумінг салон разом із цим ігровим набором! До набору входить м'який собачка та інструменти для догляду за її хутром, як-от щітки, фен і ножиці. Також до набору додані муляжі мийних засобів і коробочок із кормом для тварин.
Разом із цим набором ваша дитина дізнається, як працює грумінг улюбленців, а також розвине дрібну моторику рук малюка та його когнітивні здібності та фантазію.
Особливості:
- 16 елементів
- Набір виготовлений у формі пластикового рюкзачка з регульованими лямками
- До набору входять наклейки для декорування
- Муляжі інструментів для грумінгу та коробочок із їжею
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у набір: 16 шт.
- Пакування: Бокс
- Габарити упаковки: 23 х 9 х 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Юний ветеринар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 480 ₴








