Ігровий набір будівельних інструментів у ящику Tool set Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35657
613 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір інструментів — це чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їхнім призначенням і принципом роботи.
У наборі є все необхідне для захоплюючих хлоп'ячих ігор.
Комплектація:
- Ящик для інструментів
- Дриль
- Маска
- Гайковий ключ
- Болти
- Гайки та заготовки
- Стролярна струбцина
- Викрутка
- Розвідний ключ
- Молоток
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Ящик
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 613 ₴

