Інтерактивна іграшка Паркінг Гараж SWAT зі світлозвучними ефектами Чорний

- Немає в наявності
- Код: 35658
1 109 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гараж — це неймовірно крута, багатофункціональна та високоякісна іграшка для Вашої дитини.
Особливості:
- Невеликий гараж із паркінгом для автомобіля виготовлений у стилі Спецназу
- На кришці є ручка для зручного перенесення конструкції
- Усередині гаража міститься невелика модель металопластикової спецтехніки
- Машинка обладнана звуковими ефектами, якщо Ви доторкнетеся до капота, то обов'язково спрацює сигналізація й засвітляться фари
- Модель машинки стоїть на стоянці за шлагбаумом, який вільно підіймається й опускається
- Двері гаража відчиняються вгору, потім засувається всередину
- Під час активації ефектів іграшки у гаражі з'явиться приємне біле світло
- На даху конструкції розміщуються сигнальні вогні, кнопки зі звуковими ефектами, передавач, кнопка активації ефектів, а також рація
- Рація, що розміщена збоку, активна, її можна зняти, взяти в руки, натиснути на кнопку та говорити. Послання буде передане та трансльоване прямо з даху гаражного комплекса
- Гараж і машинка працюють від батарейок
Звукові ефекти:
- Під час увімкнення спрацьовують сигнальні вогні та звучить коротка весела мелодія
- 1 кнопка активує сигнал легкової машини та ревіння мотора
- 2 копка активує сигнал вантажної машини та її рев
- 3 кнопка містить різні сигнали оперативних служб
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 26 х 20 х 14 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення гаража: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Елемент живлення машинки: 3 батарейки таблетки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 24,5 х 19,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 245 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Висота упаковки | 195 мм |
- Ціна: 1 109 ₴









