Дитячий ігровий набір для прибирання 9 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35664
743 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час для прибирання! Цей дитячий іграшковий набір містить мініатюрну мітлу, совочок, лопатку, два засоби для чищення, губку. Набір дає змогу дітям під час гри відтворювати ситуації дорослих і вчить їх відповідальності та ладу. Така іграшка сприяє розвитку дрібної моторики та розуміння важливість підтримання чистоти вдома.
Особливості:
- Досить реалістично відтворені атрибути
- Високий рівень деталізації
- Зручний розмір предметів, орієнтований на дитину
- Сприяє розвитку моторики та фантазії
- Не містить шкідливих для здоров'я речовин
- Виготовлений із міцного пластику, здатного витримати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Кількість предметів: 9 шт
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 9 х 65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 650 мм |
- Ціна: 743 ₴





