Дитячий набір інструментів для хлопчиків Верстак у валізі 26 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35665
1 422 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшкових інструментів допоможе дітям розуміти навколишній світ, імітуючи дії дорослих і реальні сценарії.
Гра стимулюватиме загальну діяльність дітей, розвиваючи навички співпраці та комунікації.
Використання іграшкових інструментів сприяє розвитку моторики рук, координації та точності рухів, а також створює сприятливий контекст для веселого та освітнього дозвілля.
Особливості:
- Набір виготовлений як валіза, що легко перетворюється на робочий стіл для інструментів
- Довжину ручки можна регулювати
- Колеса валізи обертаються
- Дриль має дві насадки та здійснює аверсивні та реверсивні обертальні рухи
- Дриль працює від батарейок
- Є лещата, регулювати ширину яких можна обертанням ручки
- До набору додається покрокова інструкція
- Набір містить наклейки, які допоможуть надати реалістичності іграшковим предметам
Комплектація:
- Деталі для збирання верстата
- Дриль
- Тиски
- Пила
- Молоток
- Викрутка
- Гвинти
- Ключ
- Шестерні
- Плоскогубці
- Додаткові інструменти та деталі
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри верстата: 60 х 27 х 74 см
- Кількість предметів: 26 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення дриля: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 19 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
- Ціна: 1 422 ₴






