Дитячі ходунки з ігровою панеллю та дощечкою для малювання Білі з бірюзовим

- Немає в наявності
- Код: 35667
1 073 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незамінний атрибут для маленьких дітей, які починають робити свої перші кроки! Стійка конструкція ходунків дає змогу дитині почуватися впевнено під час руху. Аксесуар відрізняється легкою збірною конструкцією та зручною широкою ручкою. Головна панель ходунків містить безліч додаткових іграшок, спрямованих на розвиток логічного мислення, звукового сприйняття та дрібної моторики рук.
Особливості:
- Зручні ходунки для найменших
- Є додаткові іграшки: піаніно, кольорові шестерні, рухома кулька, дощечка для малювання
- Ходунки мають зручну ручку
- Піаніно працює від батарейок
- Ходунки виготовлені з міцного первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: З 6 місяців
- Розміри ходунків: 40 х 47 х 42 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 12 х 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 42 см |
- Ціна: 1 073 ₴



