Іграшковий футуристичний Джип на радіокеруванні з акумулятором Сірий з жовтогарячим

- Немає в наявності
- Код: 35668
952 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не джип, а просто звір! Своїм неймовірним дизайном і шаленою швидкістю він не залишить байдужим нікого.
Особлива форма коліс дає змогу рухатися не тільки вперед-назад, але й із боку в бік.
Рухи машинки допомагатимуть дітям зрозуміти основні принципи фізики, як-от швидкість, траєкторія й взаємодія з поверхнею.
Юний поціновувач швидкісних розваг точно залишиться задоволений.
Особливості:
- Модель вражає своїм футуристичним дизайном і чудовою деталізацією
- Корпус має кольорове підсвічування
- Обертається на 360°
- Рух уперед-назад, вліво-вправо
- Іграшка працює від акумулятора
- Пульт радіокерування працює від батарейок
- До набору додається USB-кабель для заряджання акумулятора
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розміри іграшки: 25 х 16 х 13 см
- Масштаб: 1:18
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3.7 V (входять до комплекту)
- Елемент живлення пульта: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 19 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 952 ₴




