Машинка спецтехніка Вилковий навантажувач на радіокеруванні зі світлозвуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 35669
957 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти часто хочуть дізнатися більше про машини, які допомагають людям будувати нові будинки. Але будівельний майданчик зовсім не місце для малюків. І тут на допомогу приходить ця іграшкова вантажна машинка на радіокеруванні! Вона є зменшеною моделлю реальної техніки та може виконувати всі дії справжньої машини: їздити, видавати звуки роботи та сигналів справжнього автомобіля та рухати свою підіймальну платформу!
До іграшки додається пульт керування, який має ергономічну форму та зручно лягає в руку. Завдяки цій машинці ваша дитина розвине не тільки дрібну моторику рук, а й свої когнітивні здібності, швидкість реакції та навички орієнтування в просторі.
Особливості:
- Машина має рухому підіймальну платформу, яка може виконувати рухи вгору-вниз під час затискання кнопок на пульті керування
- Колеса машинки обладнані інерційним механізмом
- Під час увімкнення іграшки вона підсвічується різними кольорами
- Навантажувач обладнаний звуковими ефектами
- До набору додаються муляжі вантажів, які може підіймати машинка
- Машинка працює від акумулятора
- Пульт працює від батарейок
Комплектація:
- Машина
- Акумуляторна батарея
- Кабель для заряджання батареї
- Викрутка
- Муляжі вантажів: бочки, колоди
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розміри іграшки: 25 х 11 х 15 см
- Масштаб: 1:18
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення іграшки: Акумуляторна батарея 3.7V (входить до комплекту)
- Елемент живлення пульта: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 19 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 11 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 957 ₴








