Ігровий набір Шліфувальна машинка з аксесуарами на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 35670
593 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поповніть колекцію інструментів іграшковою версією шліфмашини. Інструмент із чудовою деталізацією повністю повторює всі деталі справжнього аналога: яскраве підсвічування, знімна насадка з рухомою під час роботи щіткою, характерний звук. До комплекту також входять захисні окуляри, губка та скребок. Шліфувальна машина познайомить хлопчика з принципами роботи та навчить основним правилам безпечного використання інструменту.
Особливості:
- Шліфмашина з додатковими аксесуарами
- Чудова деталізація
- Тематичне забарвлення
- Яскраве підсвічування
- 2 режими швидкості
- Губка та скребок
- Працює від батарейок
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 26 х 10 х 19 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення іграшки: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 10 х 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 593 ₴


