Розвиваючий ігровий килимок із піаніно та дугою для брязкалець Єдиноріг Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 35676
674 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок для малюків — аксесуар, який стане в пригоді з перших днів життя! Це незамінний ґаджет, здатний розважити дитину, сфокусувати її увагу та подарувати перші зорові та тактильні відчуття.
Килимок із м'якою дугою має кольорове зображення тварин. Тематичні підвіски легко привернуть увагу малюка. Піаніно з м'яким підсвічуванням подарує яскраві емоції.
Особливості:
- Розвиваючий килимок із зображенням єдинорога
- Легкозбірна конструкція
- Музичне піаніно має 4 режими роботи: піаніно, граємо разом, дитячий сміх, звуки тварин
- 5 підвісок: 4 брязкальця зі дзвінкими елементами та безпечне дзеркальце
- Піаніно працює від батарейок
- Виріб виготовлений із гіпоалергенних матеріалів
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри килимка: 72 х 51 х 1 см
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 9 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 674 ₴

