Паркінг для машинок Поліцейська зона з механічним ліфтом і вертолітним майданчиком

- Немає в наявності
- Код: 35653
762 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче іграшкове паркування представлене як рятувальна станція. Станція експлуатації порятунку має 3 поверхи та посадковий майданчик для вертольота, механічний ліфт і запускник. Також до неї додаються металопластикові машинки. З таким набором легко зануритися в атмосферу гри та приміряти на себе нову професію!
Особливості:
- Паркування зроблене в стилі поліцейської ділянки
- Автопаркінг має 3 поверхи та посадковий майданчик для вертольота
- Паркування також обладнане механічним ліфтом і запускником
- До набору додається 3 машинки та вертоліт
- Машинки та вертоліт виготовлені з металопластику
- Автопаркінг легко збирається
- Інші ігрові елементи виготовлені з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Особливості:
- Вік: Від 3 років
- Розмір паркування: 53 х 26 х 41 см
- Середній розмір машинок: 7 х 3 х 3.5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 7 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 410 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 762 ₴

