Дитячий музичний ігровий килимок із дугою для брязкалець і піаніно Huanger Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 35575
1 018 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок стане чудовою іграшкою для кожного малюка від народження. Килимок обладнаний усім необхідним для захоплення й утримання уваги. Велика кількість підвісних брязкалець, музичне піаніно, яскравий килимок із зображенням тварин, м'яка контрастна дуга та 3 масажні іграшки на паличці, обов'язково привернуть малюка та пробудять у ньому природну цікавість, а м'яка підстилка забезпечить тепло та комфорт.
Особливості:
- Килимок збирається і розбирається дуже просто, він легкий і компактний, тому його можна брати із собою на природу в подорож і навіть у гості
- Функції музичного піаніно
- Кнопка дзвіночків перемикає мелодії та виставляє режими в піаніно
- Музичний класичний режим — звуки піаніно
- Музичний режим — виставляє до клавіш різні музичні композиції
- Відтворення мелодії тільки під час натискання клавіш
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри килимка: 70 х 60 х 45 см
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 8 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 018 ₴



