Дитячі Ходунки 2 в 1 Розвиваючий килимок із піаніно та брязкальцями Huanger Сірий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35578
1 926 ₴
1 675 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок — це справжня скарбниця розвиваючих ігор, які неодмінно стануть джерелом комплексного розвитку та гарного настрою!
Особливості:
- 2 варіанти трансформації: музичний килимок, каталка-ходунки</li>
- Музичне піаніно
- 4 милі брязкальця з м'якими гризунцями
- Безпечне дзеркальце
- Намистини з фактурною поверхнею
- Велика кількість підвісних брязкалець, музичне піаніно, які обов'язково привернуть малюка та пробудять у ньому природну цікавість
- М'який килимок, що забезпечує тепло і комфорт
- 2 рівні гучності піаніно
- Класичне відтворення нот
- Програвання веселих мелодій
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір килимка в зібраному вигляді: 76 х 51 х 43 см
- Розмір ходунків у зібраному вигляді: 51 х 49 х 43 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення піаніно: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 53 х 10 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 430 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 675 ₴








