Розвиваюча іграшка Музичний ігровий столик із піаніно та лабіринтом Huanger

- Немає в наявності
- Код: 35586
1 700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інтерактивний музичний столик відкриває чудові можливості навчання та розваги. Якісна іграшка створена для того, щоб допомогти розвивати здібності та навички дитини та весело провести час. Приємний дизайн у поєднанні із широким функціоналом зроблять цей ґаджет одним із найулюбленіших в арсеналі дитини.
Особливості:
- Легко складається
- Містить гру з кулькою, фігурку їжачка з прорізувачами, кошик
- Ігрова панель містить пальчикові ігри, брязкальця, тріскачку у формі телефона, рухомі шестерні
- У комплекті музична іграшка у вигляді кумедного тукана-піаніно
- Піаніно містить 4 ноти, пісні, пальчикову гру
- Гра з інтерактивним столиком супроводжується світловими ефектами
- Піаніно працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 18 місяців
- Розміри столика: 46 х 46 х 51 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 53 х 15 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 700 ₴






