Дитяче трюмо зі стільчиком і дзеркалом для дівчинки Світлозвукові ефекти 28 елементів

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35587
1 928 ₴
1 706 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна маленька принцеса має мати власне трюмо з прикрасами, яке допоможе відчути себе особливим і підтримувати свій казковий образ. Чарівний дизайн крижаної королеви, наклейки з принцесами, зручний стільчик і поличку для зберігання прикрас — про таке трюмо мріє кожна дівчинка!
Головною особливістю трюмо є додаткові звукові та світлові ефекти: натисніть на м'яку кнопку та почуєте казкову мелодію. До комплекту також входять додаткові аксесуари, серед яких різні прикраси, щітка для волосся, гребінець і функціональний фен.
Особливості:
- Дитяче трюмо зі стільчиком, виготовлене в казковому дизайні
- Має колірне забарвлення, де головним відтінком виступає ніжно-рожевий
- Містить 28 елементів (включно з додатковими аксесуарами)
- Дзеркало прикрашають 3 кольорові наклейки з принцесами
- До комплекту входять додаткові аксесуари
- Функціональний фен
- Трюмо та стільчик мають легко збірну конструкцію
- Покрокова інструкція збирання на коробці
- Виготовлене з міцного первинного пластику
Комплектація:
- Деталі трюмо
- Деталі стільчика
- Фен
- Сережки
- 2 флакончики косметики (муляж)
- 2 помади (муляж)
- 2 браслети
- 2 гумки для волосся
- Щітка для волосся
- Дзеркальце
- 4 каблучки
- Чарівна паличка
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 28 шт.
- Елементи живлення фена: Батарейки 1 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення трюмо: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри трюмо в зібраному вигляді: 38 х 30,5 х 71 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 10 х 53 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 710 мм |
- Ціна: 1 706 ₴







