Іграшковий автомат на м'яких патронах із прицілом і глушником 92 см

- Немає в наявності
- Код: 35588
989 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний і функціональний іграшковий автомат стане чудовим доповненням до будь-яких фантастичних або рольових дитячих ігор.
Завдяки додатковому глушнику, оптичному прицілу та комплекту різноманітних м'яких патронів цей автомат неодмінно приверне увагу маленького бійця й надовго захопить дитину.
Великий, яскравий, зручний, він стане в пригоді як під час стрільби під час бігу, так і в засідці, завдяки спеціальним ніжкам, що дасть змогу дитині почуватися справжнім снайпером.
Особливості:
- Якісний матеріал
- Знімний глушник
- Знімний оптичний приціл
- Стріляє м'якими патронами
- Ніжки для стрільби з положення лежачи
- Розвиває швидкість реакції та спритність
Комплектація:
- Автомат
- Глушник
- Приціл
- 20 м'яких патронів
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Довжина автомата: 92 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 70 х 7 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
- Ціна: 989 ₴


