Павук Тарантул на радіокеруванні з підсвіткою очей і парогенератором на батарейках

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35590
885 ₴
790 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижний павук на радіокеруванні обов'язково припаде до смаку маленьким шанувальникам різноманітних членистоногих. Величезний тарантул вміє швидко пересуватися вперед/назад, випускати пару та відтворювати різноманітні звуки та мелодії.
Особливості:
- Підсвітка очей
- Рух уперед/назад
- Функція випуску пари
- Звукові ефекти
- Функція відтворення мелодій
- Оксамитова поверхня тулуба
- Іграшка та пульт керування працюють від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 24 х 28 х 9,5 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення іграшки: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Елемент живлення пульта: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 26 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 8 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 790 ₴






