Дитячий іграшковий Трек Динозавр із декораціями та машинками

- Немає в наявності
- Код: 35594
905 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прийміть участь у доісторичному перегоні! Цей дивовижний динозавр перетворюється на трек для машин і навіть має швидкий запуск для них! Завдяки доданим у набір декораціям і килимку іграшка перетворюється на цілу тематичну сценку з доісторичних часів, якраз для тих малюків, які цікавляться динозаврами.
До набору разом із треком входять чотири малі машинки як динозаврики й одна велика з інерційним механізмом і гумовими шинами, які забезпечать чудове зчеплення з дорогою й море позитивних емоцій.
Особливості:
- Великий динозавр розкладається в трек для маленьких машинок-динозаврів
- До набору входять 4 маленькі машинки й одна велика
- Велика машинка обладнана інерційним механізмом і гумовими шинами
- Динозавр-трек може поєднуватися з великою машинкою
- Трек має кнопку-пускач
- До набору додаються муляжі дерев і гір, а також яскравий килимок із малюнком динозаврів
- До комплекту додані наклейки для декорування треку
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 40 х 39,5 х 26 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 53 х 15 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 260 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Зелений |
| Ширина у зібраному вигляді | 395 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 905 ₴





