М'яка інтерактивна іграшка-повторюшка Baby sunki Панда

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35598
735 ₴
655 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця м'яка тварина стане вірним другом вашому малюкові, адже його милий дизайн просто не може не припасти до душі, а приємний на дотик текстиль, з якого виготовлена іграшка, забезпечить малюкові довгі міцні обійми та спокійний сон.
Також іграшка має підсвічування та зіграє дитині кілька веселих мелодій. Головна особливість іграшки — вміння повторювати слова за малюком, смішно передражнюючи його.
Особливості:
- Іграшка виконана у вигляді стилізованої тваринки
- Тварина має реалістичні яскраві пластикові очі
- У іграшки є петелька для підвішування та липучка на спині для доступу до наповнювача
- Іграшка підсвічується й програє кілька веселих мелодій
- Виріб має функцію записування голосу та відтворення почутого кумедним голосом
- Іграшка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Розміри іграшки: 20 х 10 х 20 см
- Матеріал: Плюш
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 15 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 655 ₴


