Музичне брязкальце з підсвічуванням і пальчиковою грою Телефон

- Немає в наявності
- Код: 35603
379 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця барвиста іграшка стане незамінним супутником у пригодах малюка, допомагаючи розвивати дрібну моторику, слухові навички та кольорове сприйняття. Вона така легка та зручна, що її можна взяти із собою куди завгодно: у подорож або на прогулянку. Іграшка не тільки має гарний дизайн, але ще й багатофункціональна — нудьгувати точно не доведеться!
Особливості:
- Брязкальце має цікавий дизайн у вигляді телефону
- Зручна ергономічна форма та компактні розміри
- Яскраве підсвічування
- Пальчикова гра
- Рухома ручка
- Відтворює приємні мелодії, звуки набору номера та гудків
- Має заокруглені краї, тому цілком безпечна для дитини
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 13 х 6 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Брязкальце |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 379 ₴

