Дитяча музична карусель із брязкальцями Royalcare

- Немає в наявності
- Код: 35604
1 021 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Один із найпопулярніших атрибутів дитячої кімнати — музична карусель! Вона здатна створити чарівну атмосферу та занурити дитину в казковий світ мелодій. Це ідеальний аксесуар, який має бути над дитячим ліжечком кожного малюка, він допоможе заспокоїти дитину перед сном і розважити в години неспання. Конструкція виготовлена з високоякісного первинного пластику, легко збирається та має приємні пастельні тони.
Особливості:
- Брязкальця в комплекті
- Велика різноманітність приємних мелодій
- Відтворює звуки природи та заспокійливі мелодії-колискові
- Регулювання гучності
- Карусель обертається
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З народження
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 021 ₴



