Ігровий набір Магнітна рибалка Динозаври з музикою

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35610
707 ₴
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нумо вирушати в доісторичні часи на веселу та пізнавальну риболовлю! Тільки риболовля буде не звичайна: будемо ловити не рибок, а динозаврів!
Ця магнітна риболовля стане чудовим варіантом для раннього розвитку та навчання вашої дитини, адже вона не тільки розвине дрібну моторику ручок, а й когнітивні здібності та швидкість реакції малюків. А з огляду на те, що до набору входять дві вудки, ця гра є чудовим приводом для змагання на швидкість і вправність.
Особливості:
- Набір виготовлений у тематиці динозаврів і доісторичного світу
- Риболовля обертається навколо своєї осі та програє приємну інструментальну мелодію
- Іграшка має два режими роботи: обертання без звуку та обертання з музикою
- Мелодія й обертання працюють від батарейок
- До набору входять дві стилізовані вудки для риболовлі
- До набору додаються наклейки для декорування
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 32 х 30 х 16 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 31 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 644 ₴



