Жук на радіокеруванні з підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35614
536 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця комаха на радіокеруванні стане цікавою забавою для кожного малюка, адже вона дасть змогу ближче познайомитися з такими дивовижними істотами, а деяким навіть подолати свій страх перед ними.
Особливості:
- Іграшка працює від батарейок
- Пульт керування іграшкою має вбудований акумулятор, який заряджається від мережі (провід вбудований у сам пульт)
- Іграшка має режим демонстрації набору рухів, що активується затискачем обох кнопок руху на 3 секунди
- Іграшка виготовлена у формі комахи
- Високий ступінь деталізації й реалістичності
- Гра з жуком супроводжується світловими ефектами
- Виріб виготовлений із міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 9 х 13 х 4 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення іграшки: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Елемент живлення пульта: Вбудований акумулятор
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 16,5 х 5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 536 ₴




