Дитяча машинка для малюків з викруткою Екскаватор Team Бежевий з блакитним

- Немає в наявності
- Код: 35615
433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий автомобіль у яскравих кольорах, у якому можна збирати та розбирати окремі складники, що буде цікавою розвагою для дитини! У комплекті безпечна викрутка, що дає змогу дитині підтягнути колеса, кабіну та інші елементи. Вироблена як спецтехніка іграшка надасть простір для фантазії та захопливих ігрових сюжетів.
Особливості:
- Машинка у вигляді спецтехніки — екскаватор
- Яскраві кольори
- У комплекті спеціальна викрутка
- Машинка має принцип конструктора, дає змогу збирати та розбирати іграшку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 25 х 12 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Пакет
- Розмір упаковки: 31 x 16 x 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Екскаватор |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 433 ₴



