Іграшковий бластер механічний із м'якими патронами та мішенню 44 см

- Немає в наявності
- Код: 35617
655 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна зброя для досвідчених бійців, які бажають поліпшити свою влучність! Стильний функціональний бластер — чудовий варіант для захопливої рухливої гри. Зручний дизайн, проста конструкція дадуть змогу дитині легко маніпулювати зброєю в бою з фантастичними героями.
Особливості:
- Потужний автомат із яскравим забарвленням
- Стріляє м'якими патронами з гумовими наконечниками
- Барабан вміщує 6 патронів
- До комплекту входить мішень
- Працює за механічним принципом
- Виконаний із міцного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Мішень
- 12 м'яких патронів
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Габарити автомата: 44 х 6 х 25 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 57 х 7 х 27,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 655 ₴



