Іграшковий бластер із м'якими патронами на батарейках Epic rage 58 см Синій з жовтогарячим

- Немає в наявності
- Код: 35621
1 131 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна зброя для досвідчених бійців, які бажають поліпшити свою влучність! Автомат із яскравим забарвленням має безліч особливостей: велике дуло, 2 яскраві барабани, знімний приклад і м'який курок, що легко натискається. Автомат працює за автоматичним принципом, тому для початку тренувань досить зарядити зброю та натиснути на курок.
Особливості:
- Потужний автомат із яскравим забарвленням
- Автоматичний принцип роботи
- Стріляє м'якими патронами з гумовим наконечником
- 2 барабани, що вміщають 20 патронів
- Знімний приклад
- Працює від батарейок
- Виконаний із міцного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Знімний приклада
- 20 м'яких патронів
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Габарити автомата: 58 х 6 х 23 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 5 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 58 × 9 × 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 131 ₴


