Розвиваюча іграшка Пірамідка спіраль Лабіринт для кульок 7 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35623
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірамідка з приємним кольоровим забарвленням — чудова розвиваюча іграшка для найменших. Іграшка містить 7 ігрових елементів, де кожна окрема частина — спуск для кульки. Під час складання та гри малюк розвиватиме дрібну моторику рук, вивчатиме кольори та просто весело проводитиме час.
Особливості:
- Пірамідка для найменших із кульками
- Містить 7 ігрових елементів
- Має приємне кольорове забарвлення
- Кожен елемент — спуск для кульки
- Зібрана пірамідка формує лабіринт для кульок
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Висота пірамідки: 40 см
- Кількість елементів: 7 шт
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 16 х 16 х 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 490 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 558 ₴





