Розвиваюча іграшка Пірамідка Тварини Big changes 5 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35624
431 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірамідка з приємним кольоровим забарвленням — чудова розвиваюча іграшка для найменших. Іграшка містить 5 ігрових елементів, де кожна окрема частина — кумедна тварина. Під час складання конструкції малюк розвиватиме дрібну моторику рук, вивчатиме назви кольорів і знайомитиметься зі світом тварин.
Особливості:
- Пірамідка для найменших у тематиці "Тварини"
- Містить 5 ігрових елементів
- Має приємне кольорове забарвлення
- Кожен елемент — окрема тварина
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 6 місяців
- Висота пірамідки: 24 см
- Кількість елементів: 5 шт
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 16 х 15 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 431 ₴


