Машинка дитяча Спецтехніка Водовоз на батарейках із водяною помпою Wrecker Синій

- Немає в наявності
- Код: 35642
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди привертали увагу хлопчиків будь-якого віку. Модель водовозу обладнана водяною помпою, за допомогою якої гра з машинкою буде максимально реалістично наближена до роботи справжньої спецтехніки. Машина має проблискові маячки та звукові ефекти. Колеса гумові та мають інерційний механізм.
Особливості:
- 4 кнопки на кабіні водія активують звукові ефекти
- Світло проблискових маячків
- Інерційний механізм
- Водяний насос на цистерні — бризкає водою зі шланга
- Ефекти працюють від батарейок, передбачених у комплекті
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 28 х 9 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 644 ₴







