Водний автомат електричний на акумуляторі з підсвіткою і звуком Water Gun Синій

-23%
- Готово до відправки
- Код: 35568
1 105 ₴
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей іграшковий автомат стане вірним компаньйоном у веселих іграх із водою й обов'язково допоможе охолонути в літню спеку. Іграшка обладнана трьома магазинами для води, які зручно кріпляться на зброю, тому з ним точно не залишитися без амуніції в розпал водяного бою. Також кожен постріл із автомата супроводжується футуристичною підсвіткою й аудіодоріжкою, що додасть грі веселощів, а зручна регульована лямка на плече, яка кріпиться до автомата, зробить перенесення іграшки з місця на місце зручним і комфортним.
Особливості:
- Автомат має три магазини для зарядів, які кріпляться на зброю для швидкого перезаряджання
- У комплекті з іграшкою йде кабель для заряджання акумулятора, викрутка та регульована лямка для перенесення зброї на плечі
- Вистріли з автомата супроводжуються світловими та звуковими ефектами
- Іграшка працює від акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Розмір автомата (ДхШхВ): 45 х 6,5 х 29 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 7 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 290 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 846 ₴









