Дитяча скарбничка сейф з відбитком пальця та кодовим замком Міньйони

- Немає в наявності
- Код: 35571
607 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Важливою навичкою, яка точно допоможе вашій дитині в дорослому житті буде вміння розпоряджатися власними засобами. І, як і всьому, фінансової грамотності треба починати вчитися з дитинства й на практиці. З цим вашому малюкові допоможе ця яскрава скарбничка!
Іграшка виготовлена у формі банкомата з усіма знайомими мультяшними персонажами. Копілка є справжнім мінісейфом, у якому всі цінності вашої дитини будуть у повній безпеці, адже вона закривається на кодовий замок і навіть має іграшковий сканер пальця.
Особливості:
- Сейф виготовлений у формі банкомата
- Імітація сканування відбитка пальця
- Стандартний код для розблокування: 000
- Звукові ефекти
- Підсвітка
- До набору додана іграшкова банкнота
- До комплекту входить ілюстрована інструкція з використання іграшки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри сейфа: 13.5 х 13.5 х 24 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 14,5 х 14,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 607 ₴




