Ігровий набір Аеропорт із транспортом

- Немає в наявності
- Код: 35403
762 ₴
Ігровий набір із різноманітними видами транспорту, де ваша дитина стане головним власником авіа- та автотранспорту. Гра відбувається на ігровому килимку з матеріалу клейонку, розміром 77,5х55 см.
Щоб почати гру, потрібно розмістити на ігровому полі всі елементи, наявні в комплекті.
Весь транспорт без інерційного механізму. Головний предмет гри — аеропорт, навколо якого розміщено багато інших елементів, пов'язаних із дорогою: автомобільні знаки, загородження тощо.
Цей набір буде цікавою розвагою для компанії друзів, кожен гратиме своїм різновидом транспорту.
Такий ігровий набір розвиває в дитини дрібну моторику, уяву. Можна отримати нові знання в різновидах транспорту, автомобільних знаках, зрозуміти, для чого вони потрібні.
Комплектація:
- 2 літака
- Вертоліт
- Автомобіль із трапом для літака
- Пожежна машина
- Поліцейська машина
- Машина швидкої допомоги
- Спортивна мінімодель машинки
- Поле для гри
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір іграшки в зборі: 36 х 19 х 16
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 35 х 23,5 х 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 762 ₴

