Ігровий набір Паркінг-автотрек Будівельна техніка в рюкзаку 37 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35407
747 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне представлення будівельного майданчика! Цей набір забезпечує дітям чудову можливість створювати безліч захопливих сценаріїв, розвиваючи уяву та сприяючи розвитку творчих навичок.
Особливості:
- Рюкзак із легкістю трансформується, перетворюючись із компактного переносного ґаджета на трек-паркінг для будівельної техніки.
- Кожна деталь паркінгу створена з урахуванням безпеки та довговічності, даючи змогу дітям насолоджуватися грою без обмежень
- З 3 металевими машинками та вертольотом у комплекті діти мають можливість відтворювати різноманітні сцени, розвивати моторику та фантазію
- Набір підходить для гри з друзями, де кожна дитина керує окремим транспортом, що сприяє розвитку комунікативних навичок
Комплектація:
- Рюкзак
- Деталі для збирання паркінгу
- 3 машинки
- Вертоліт
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір паркінгу в розкладеному вигляді: 60 х 28 х 25 см
- Розмір рюкзака: 28 х 11,5 х 33 см
- Кількість деталей: 37 шт
- Матеріал: Пластик, метал
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 30 х 11 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Жовтий |
| Ширина у зібраному вигляді | 280 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 747 ₴



