Іграшковий бластер Blaze Storm з м'якими патронами на батарейках 57 см

- Немає в наявності
- Код: 35408
1 308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бластер — це класна іграшка, яка точно припаде до смаку будь-якому хлопчику. Гра з цією зброєю — абсолютно безпечна забава, тому батьки можуть спокійно залишати дитину наодинці з іграшкою.
Особливості:
- Автоматичний режим роботи
- Стріляє м'якими кулями
- Потужний пусковий механізм, завдяки якому зброя стріляє досить далеко
- Під час натискання на курок корпус бластера світиться
- Іграшка працює від батарейок
- Виготовлений із якісного та міцного пластику
- Дає змогу тренувати точність, жорсткість руки та концентрацію на поставлених цілях
Комплектація:
- Бластер
- 40 м'яких патронів
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розмір бластера: 57 х 9 х 30 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 6 батарейок типу AA (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 59 х 30 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 308 ₴


