Іграшковий інерційний Автокран Сміттєвоз Спецтехніка зі звуком і підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35409
850 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка Автокран на батарейках з інерційним механізмом і помповим насосом безсумнівно потішить малюка додаванням до колекції. Модель обладнана безліччю рухомих і підіймальних деталей, що наочно покаже юному шанувальнику спецтехніки її роботу. Кран встановлений на поворотній платформі, його особливість полягає в новому механізмі підіймання стріли. У конструкцію механізму входить повітряний насос. Щоб відрегулювати висоту стріли, на даху встановлена кругла кнопка. Принцип дуже простий, під час натискання на кнопку стріла підіймається, а щоб опустити її, необхідно натиснути на важіль. Він розміщений на бензобаку з правого боку.
Особливості:
- Кузов обладнаний бортами, що розкриваються з трьох боків, що дає змогу йому здійснювати завантаження з будь-якого боку
- Кран обладнаний двома кріпленнями та спеціальним гаком, що дає змогу спецтехніці підіймати кузов під час розвантаження, а також повністю зняти його з автокрану
- На даху кабіни розташовані три різнобарвні кнопки, які активують світлові та звукові ефекти: підсвічування проблискових маячків — жовтим кольором; салатова кнопка — робота двигуна та спецсигнал; жовта кнопка — гудок; жовтогаряча кнопка — задній хід
- Автокран обладнаний інерційним механізмом передніх коліс
- До набору входять три невеликі сміттєві баки, вони обладнані зверху спеціальним гачком і сміттєвим отвором
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір машини: 35 х 10 х 14 см
- Масштаб: 1:12
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AG13 (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 36 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підйомний кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 850 ₴


