Машинка Позашляховик на радіокеруванні Star Toys Climbing

- Немає в наявності
- Код: 35411
842 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий позашляховик на радіокеруванні від Star Toys "Climbing" з великими колесами неодмінно потішить юного шанувальника автомобілів. Він створений для незабутніх заїздів і пригод під час гри.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Високий рівень деталізації
- Надувні великі колеса для кращої прохідності на різних поверхнях
- Міцний корпус, що не б'ється
- Простота в керуванні: їзда вперед-назад за допомогою курка, а вправо-вліво рухом колеса на пульті
- Машинка працює від батарейок
- Пульт керування працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- розмір машинки: 34,5 х 15,5 х 19 см
- Масштаб: 1:18
- Матеріал: Пластик, гума
- Елементи живлення машинки: 3 батарейки типу АА (не входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: 2 батарейки типу АА (не входить до комплекту)
- Частота радіокерування: 2,4 МГц
- Розмір коробки: 22 х 13 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Багі |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Світловий сигнал | True |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 842 ₴


